Witamina D – klucz do sukcesu

Witamina D jest niezbędna dla zdrowych kości dziecka oraz dla jego ogólnego rozwoju.

100 g produktu zawiera 5 μg witaminy D co stanowi 100% dziennej referencyjnej wartości spożycia.
Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,75 μg (15%) witaminy D dziennie jako elementu zdrowego stylu życia oraz zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
Jedna porcja produktu (10 g) dostarcza 10% dziennego zalecanego spożycia witaminy D.

Opakowanie stanowi 20 sugerowanych porcji.

Masło Łosickie dla dzieci ekstra o zawartości 82% tłuszczu mlecznego.

Tradycyjnie maślane, bez dodatku soli, które zostało wzbogacone witaminą D.

Produkt ten został stworzony z myślą o najmłodszych, ponieważ u dzieci mamy do czynienia ze wzmożonym zapotrzebowaniem organizmu na witaminę D oraz energię. Witamina D aktywuje organizm, wzmacnia kości, reguluje pracę mięśni, zwiększa pamięć oraz koncentrację.

Masło niewątpliwe powinno znaleźć się w diecie każdego dziecka, ponieważ jest źródłem związków mineralnych oraz witamin potrzebnych dla organizmu.

Masło Łosickie dla dzieci stanowi bogate źródło energii. To produkt najwyższej jakości – nie zawiera barwników i wyprodukowany jest wyłącznie ze śmietanki pasteryzowanej. Zawartość witaminy D w naszym produkcie jest czterokrotnie wyższa niż w zwykłym maśle.

Zakłady Mleczarskie „LAKTOPOL-A” Sp. z o .o. w Łosicach, ul. Czarkowskiego 8, 08-200 Łosice www.losickie.pl