Ideą przewodnią magazynu Mój Przedszkolak jest budowanie platformy wymiany informacji, doświadczeń, obserwacji na temat sprawdzonych rozwiązań zapewniających prawidłowy rozwój dzieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników zapraszamy do współpracy:
Specjalistów – psychologów, logopedów, lekarzy, którzy podpowiedzą rodzicom jak dbać o rozwój dzieci oraz kiedy i z jakim problemem warto zgłosić się do specjalisty
Nauczycieli – którzy wyjaśnią rodzicom jak rozwijać umiejętności dziecka oraz współpracować z przedszkolem, aby przygotować dziecko do pójścia do szkoły
Rodziców – którzy wypracowali swój własny „patent” na wychowanie dzieci, poradzili sobie z problemami oraz chcą podzielić się pomysłami na wspólne spędzanie czasu z dziećmi
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: redakcja@mojprzedszkolak.com.pl

Warszawskie Dni Rodzinne

Trzy dni pełne atrakcji,
kiedy Warszawa staje się wielkim placem zabaw.
W 2017 r. planowane są dwie edycje projektu w marcu i wrześniu.

mama w glanachMama w glanach

Strona zrzeszająca rodziców: należących do różnych subkultur, z kolczykami, tatuażami – słowem rodziców alternatywnych; mająca na celu pokazanie, że inny niż wytyczany przez normy społeczne wygląd nie wpływa negatywnie na jakość rodzicielstwa.

jimjam polsatJimJam

W ramach współpracy z Polsat JimJam czasopismo „Mój przedszkolak” poleca nowe programy dla dzieci. Wspólnie chcemy udowodnić, że telewizor może być przyjacielem dzieci.

happybabyHappy Baby

To jedyna impreza branży dziecięcej w Wielkopolsce. Zabawki dla dzieci, produkty i akcesoria dla obecnych i przyszłych mam, a także konkury z nagrodami, porady specjalistów oraz wiele pozytywnych emocji – to wszystko i wiele więcej czeka odwiedzających targi HAPPY BABY.

maluszkowe  Maluszkowe inspiracje
Blog o tym, co warto mieć, robić, gdzie warto być… z dzieckiem.
Książki, zabawki, gadżety, podróże.