Szanowni Państwo,

miło mi poinformować, że od dziś w księgarniach jest już dostępna książka „To ja! Duży i odważny”. To drugi tom świetnie przyjętych przez małych czytelników i ich rodziców opowiadań z cyklu „To ja!”. Składa się on z 3 części:
• „Brawo! Udało ci się”, czyli krótkie opowiastki, które dodają dzieciom pewności siebie
• „Pogódźmy się!”, czyli historyjki, które pomagają dzieciom pogodzić się z przyjaciółmi
• „Kolorowych snów!”, czyli opowieści, przy których łatwiej dzieciom zasnąć.

Kiedy maluchy zaczynają poznawać otaczający je świat i zawierać przyjaźnie, przeżywają wiele ekscytujących, nowych i pięknych chwil. Zdarzają im się sytuacje, w których potrzebują pociechy, rady lub wsparcia. Wspólne czytanie zawartych w tej książce pełnych fantazji opowieści daje pretekst do rozmowy o wielkich i małych dziecięcych problemach i buduje atmosferę bliskości i bezpieczeństwa.

„Czytane wspólnie historie wydają się stworzone do inicjowania rozmów o wyzwaniach, jakie przynosi życie, towarzyszących im uczuciach i sposobach radzenia sobie z nimi. Dodatkową wartością tej przepełnionej ciepłem i optymizmem książeczki są wspaniałe, pełne humoru ilustracje”.
Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany