Targ śniadaniowy

targ-logo-2-wiersze-z-krata-ĘWeekend z przedszkolakiem warto spędzić na świeżym powietrzu,a  punktem koniecznym do odwiedzenia jest Targ Śniadaniowy!

Targ Śniadaniowy to sezonowa impreza weekendowa, która jest organizowana m.in. w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Trójmieście. To prawdziwa rodzinna feta, na której skosztować można regionalnych specjałów, wziąć udział w warsztatach, czy choćby zrelaksować się w miejskiej przestrzeni parkowej. A wszystko to na świeżym powietrzu wśród lokalnej społeczności, co sprzyja przyjaznej i luźnej atmosferze.

 

„W każdy weekend ożywiamy zielone przestrzenie w różnych miastach Polski, na których, w piknikowej atmosferze, razem z rodziną, przyjaciółmi oraz bliższymi i dalszymi sąsiadami celebrujemy wspólne śniadania. Co weekend można u nas spróbować regionalnych specjałów z całej Polski, dań kuchni egzotycznych oraz szerokiej gamy autorskich potraw przygotowywanych z sercem przez prawdziwych pasjonatów.

W niezobowiązującej atmosferze relaksujemy się po pracowitym tygodniu. Zajadamy się smakołykami, uczestniczymy w różnych warsztatach, bawimy się z dziećmi na placu zabaw lub po prostu leżymy na trawie myśląc o niebieskich migdałach. Integrujemy się ze sobą, jest gwarnie, wesoło i po prostu fajnie. Wpadnij i spotkaj się ze znajomymi ze swojej okolicy, poznaj sąsiadów i zacznij dzień lokalnie.”

Szczegóły znajdziesz tutaj

 

 

 

Zobacz jak wygląda Targ Śniadaniowy w Krakowie i Poznaniu!

Lato to wspaniała pora roku, która pozwala nam na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, a w każdy weekend polecamy odwiedzać Targi Śniadaniowe! Dla ambitnych – może zorganizujecie weekend z przedszkolakiem co tydzień w innym miejscu na Targu Śniadaniowym? Będzie to doskonały pretekst do wspólnej podróży po Polsce. Polecamy!

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany