dreamstime_xl_50497283

Czasopismo Mój Przedszkolak, zostało stworzone dla młodych Rodziców przed którymi stoi nie lada wyzwanie jakim jest wychowanie dziecka.

W trosce o jak najlepsze relacje między Rodzicami i Przedszkolem, oddajemy w Państwa ręce stronę i czasopismo, których naczelnym zadaniem jest wspieranie w dbaniu o zdrowie, bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój dziecka. W każdym numerze nasi specjaliści pomogą rozwiać różne wątpliwości zgłaszane zarówno przez rodziców przedszkolnych debiutantów, jak i przyszłych absolwentów.

Uwielbiamy dzieciaki i cieszymy się wspólnie spędzonym czasem. Mamy świadomość jak może być trudno młodym rodzicom, ponieważ opieka nad przedszkolakiem to nie tylko wspólne zabawy, ale też wychowanie, odpowiadanie na trudne pytania, opieka w chorobie i zdrowiu, dobieranie najlepszej diety i wiele wiele innych. Chcemy, aby nasz magazyn i ten portal służyły młodym rodzicom wsparciem i radą w sprawach zarówno tych trudniejszych i tych przyjemniejszych, dlatego oprócz porad zdrowotnych i wychowawczych naszego malucha, znajdziecie Państwo też takie zakładki jak Podróże z maluchem czy Aktywny weekend, w których prezentujemy ciekawe miejsca do odwiedzenia, kampanie do sprawdzenia i targi do zobaczenia.

Regularnie aktualizowana strona umożliwi Państwu stały kontakt z naszą Redakcją.

Dokładamy wszelkich starań, aby dodawane treści pochodziły z rzetelnego i sprawdzonego źródła.

Zachęcamy do lektury!

Redakcja Czasopisma Mój Przedszkolak

LOGO mp