Bransoletka dla przyjaciółki i nauczycielki – kilka propozycji

News Artykuł sponsorowany

Są takie wydarzenia, które chcesz podkreślić odpowiednim prezentem. Dobrym wyborem będzie biżuteria, jednak zanim ją wręczysz, zastanów się, co będzie pasowało do danej kobiety. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę.

Dopasuj bransoletkę do przyjaciółki

Twoja przyjaciółka ma urodziny, a może zdałyście ważny egzamin i chcesz to uczcić? Warto wybrać coś, co nawet za wiele lat będzie Wam przypominało o tym niezwykłym wydarzeniu. Jedną z propozycji mogą być bransoletki dla przyjaciółek, sprzedawane w komplecie, tak abyś jedną nosiła Ty, a drugą Twoja przyjaciółka.

Wybierając taką propozycję, powinnaś zwrócić uwagę, z jakiego materiału jest wykonana bransoletka i czy posiada zawieszkę, która będzie oznaczała dla Was obydwóch to samo. Niektóre propozycje mogą mieć już grawer, wskazujący, że to bransoletka najlepszych przyjaciółek, ale na wielu możesz go zamówić dodatkowo.

Kiedy warto wybierać personalizację bransoletki?

Zastanawiasz się, czy podarować przyjaciółce bransoletkę z grawerem, czy bez? Ten pierwszy niewątpliwie warto zamieścić, jeśli bransoletka czy inna biżuteria, ma być podarowana z konkretnego powodu, o którym będzie przypominała. Takie bransoletki personalizowane mogą być wykonane z okazji zakończenia szkoły, napisania egzaminu maturalnego, czy wejścia w dorosłość.

W takim przypadku personalizacja nie będzie polegała tylko na doborze odpowiedniej biżuterii, ale również na przemyślanym grawerze. Może to być data, Wasze imiona lub inicjały, albo ważna dla Was sentencja – jeśli wielkość zawieszki czy bransoletki na to pozwala. Taka personalizacja będzie dodatkowo podnosiła wartość bransoletki, bo będzie przypominała o wydarzeniu, które razem przeżywałyście i emocjach, które wówczas odczuwałyście.

Dobra propozycja również dla nauczycielki

W okresie szkolnym jest wiele okazji, w których należy podziękować różnym osobom za ich pracę i poświęcenie. Można wówczas podarować kwiaty lub bombonierkę, które za jakiś czas znikną i nie pozostanie po nich ślad, ale możesz też zaproponować coś, co będzie pamiątką na kolejne lata. Na zakończenie szkoły, dobrym sposobem na podziękowanie ulubionej nauczycielce czy wychowawczyni, może być podarowanie bransoletki.

Zanim jednak wybierzesz odpowiedni model, z licznie proponowanych przez jubilerów, np.: https://lilou.pl/pl/sklep/bizuteria/bransoletki/bransoletki-czarne.html, warto się zastanowić nad kilkoma kwestiami:

  • jaką biżuterię nosi konkretna nauczycielka,
  • jaki ma typ urody,
  • na jakie okazje ma ją zakładać,
  • z jakich materiałów jest biżuteria, którą już nosi.
     

Im lepiej dopasujesz bransoletkę do preferencji nauczycielki, tym większa będzie szansa, że często będzie ją nosiła. Co więcej, możesz zdecydować się również na personalizację, poprzez dodanie np. roku, w którym ukończyłaś szkołę. Bez względu na to, czy poszukujesz czegoś odpowiedniego dla przyjaciółki, czy ulubionej nauczycielki, bransoletka zawsze będzie dobrym wyborem. Zwłaszcza że wybierając ją, nie musisz znać rozmiaru.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI