Dział: News

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

3 drobne prezenty, które ucieszą każde dziecko

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak ważne jest, aby prezenty dla dzieci były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także posiadały element osobistego podejścia? Dzieci uwielbiają czuć się wyjątkowe, a drobne prezenty, dostosowane do ich zainteresowań i potrzeb, mogą przynieść niezapomnianą radość. Trzeba jednak szczerze przyznać, że znalezienie upominku, który będzie niepowtarzalny i sprawi autentyczną radość wcale nie jest proste. Dziś przedstawiamy trzy kategorie prezentów, które z pewnością rozświetlą twarze Waszych pociech.

Czytaj więcej

Tutlo zaprasza wszystkie podstawówki i przedszkola do udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym

Pracujesz w szkole podstawowej, przedszkolu lub jesteś rodzicem? Chcesz zainspirować młode pokolenie do nauki języka angielskiego? Nic prostszego! Wystarczy, że zgłosisz placówkę do udziału w bezpłatnych programach „Native speaker w każdej szkole” lub “Native speaker w każdym przedszkolu”, realizowanych przez szkołę języka angielskiego online – Tutlo. Formularze zgłoszeniowe dostępne pod adresami: https://hello.tutlo.com/zgloszenie-ns-w-kazdej-szole i https://hello.tutlo.com/zgloszenie-ns-w-kazdym-przedszkolu.

Czytaj więcej

Jantar SUN – nowa odsłona i nowa jakość

Uwielbiamy ciepłe dni, kiedy słońce delikatnie muska naszą skórę. Przebywanie na świeżym powietrzu jest wtedy czystą przyjemnością. Jednak musimy pamiętać, że nadmiar promieniowania UV niesie ze sobą negatywne skutki, dlatego niezbędne jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej, która wydłuża okres bezpiecznej ekspozycji na słońcu oraz wpływa na zmniejszenie ryzyka wystąpienia oparzeń słonecznych. Z tą myślą zostały opracowane preparaty z wegańskiej serii Jantar SUN, zawierające filtry UVA, UVB, VL, IR Protect, HEV Shield i silnie regenerującą esencję bursztynową. Wzbogacono je również o kompleks body freshness zmieniający percepcję nieprzyjemnego zapachu oraz składnik dezodorujący, który ma działanie antybakteryjne. Poznaj na nowo kosmetyki Jantar SUN i ciesz się piękną opalenizną w kolorze bursztynu!

Czytaj więcej

Curaprox kids – Szczoteczki i pasty przyjazne dzieciom

Zdrowie dziecka to jedna z najważniejszych wartości dla rodziców i marka Curaprox doskonale o tym wie. To właśnie z tą myślą opracowała produkty z linii kids – szczoteczki, z którymi mniejsze pociechy przywitają uśmiech i zażegnają próchnicę oraz pasty, które zapewnią doskonałą świeżość i zabawę. Ten zestaw sprawi, że dzieci same będą chciały szczotkować zęby! Niemożliwe? Tylko spójrz…

Czytaj więcej

Zabawki, które łączą pokolenia - Sprawdź, jakie gry planszowe wybrać na Dzień Dziecka!

W dniu, kiedy hołdujemy wyjątkowemu świętu dzieciństwa, poszukiwanie doskonałego prezentu dla dziecka może być wyzwaniem. Jeśli pragniesz podarować nie tylko zabawkę, lecz także wartościową i angażującą rozrywkę, gry planszowe będą doskonałym wyborem. Na które z nich warto zwrócić uwagę?

Czytaj więcej