Park Rozrywki Zatorland - edukacja i zabawa dla przedszkolaka

Dla rodzica

Drodzy Rodzice! Szukacie wyjątkowych miejsc na wycieczki z dziećmi? Chcecie zapewnić swoim maluchom doskonałą zabawę, a przy okazji nauczyć je wartościowych rzeczy? Przyjedźcie do Zatorlandu! Nasz Park Rozrywki zachwyci całą rodzinę masą wyjątkowych atrakcji, które na długo nie dadzą o sobie zapomnieć! Sprawdźcie, co na Was czeka!

Atrakcje na świeżym powietrzu

Umiejscowiony w niewielkiej, małopolskiej miejscowości Zator Park Rozrywki Zatorland każdego roku przyciąga miliony turystów z Polski i z zagranicy. Park został wybudowany na 20 hektarach zieleni, dzięki czemu podczas zwiedzania dzieci cały czas są na świeżym powietrzu. Do tego Park Ruchomych Dinozaurów został wkomponowany w realistycznie wyglądające mokradła, które nadają tajemniczy klimat temu miejscu. Wygodne ławki i altanki zachęcają do odpoczynku i zrobienia sobie małego pikniku. Punkty gastronomiczne o zróżnicowanych propozycjach sprawiają, że nawet małe niejadki znajdą tu coś pysznego dla siebie. Dodatkowo położony nad pięknym jeziorem Park Mitologii zachęca do skorzystania z malowniczego rejsu! Po długich, zimowych miesiącach i zabawach organizowanych pod dachem  warto zaprosić dzieci do aktywnego skorzystania z ponad 60 wyjątkowych atrakcji, jakie przygotował dla Was Zatorland!

Aktywności z dzieckiem na świeżym powietrzu w Zatorlandzie

Paleontologiczne ciekawostki

Dzieci kochają dinozaury! Przychodzi taki wiek, że niemal każdy maluch zaczyna fascynować się tymi kopalnymi gadami. I my to doskonale rozumiemy - ryczące i groźne, powolne, olbrzymie i całkiem miłe, pływające i latające - wszystkie mają w sobie coś niezwykłego. Jeśli zatem i Wasze dziecko uwielbia dinozaury, to nie możecie odpuścić wycieczki do Zatorlandu - Największego w Europie Parku Ruchomych Dinozaurów. Czeka tu na Was ponad 100 różnych dinozaurów - ryczących i ruchomych. W Parku mamy nawet olbrzymiego, sikającego T-Rexa, który jest ulubieńcem wszystkich dzieci. Ponadto możecie zajrzeć do fantastycznego Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, w którym zgromadziliśmy dla Was najciekawsze okazy z ery dinozaurów. Na własne oczy zobaczycie  olbrzymią czaszkę dinozaura, wielki szkielet, a także odciski i pojedyncze kości. To miejsce jest obowiązkowym punktem na liście do odwiedzenia dla każdego małego paleontologa! Chętne dzieci mogą dodatkowo wziąć udział w fascynujących warsztatach paleontologicznych i samodzielnie wykopać skamieniały szkielet. To prawdziwa frajda!

Największy na świecie Ruchomy dinozaur w Zatorlandzie

Żywa lekcja przyrody

Nasz Park Rozrywki postanowiliśmy podzielić na strefy tematyczne z wyjątkowymi motywami przewodnimi. I tak do dyspozycji naszych gości są: Park Dinozaurów, Park Mitologii na wodzie, Park Owadów oraz Lunapark. Wszystkie strefy wyposażone zostały w atrakcje dopasowane do każdej grupy wiekowej - podczas zwiedzania nikt nie będzie się nudził. Tutaj karuzele i atrakcje służące zabawie spotykają się z obiektami, które mają dzieci zaintrygować i nauczyć czegoś nowego. Na przykład w Parku Owadów czekają na dzieci gigantyczne, ruchome owady, które przyciągają wzrok z daleka. Znajdziecie tu biedronki, pszczoły, ważki, motyle, żuki, osy, modliszkę i inne insekty. To niepowtarzalna okazja, by zaznajomić się z budową i wyglądem owadów, które przecież spotykamy w swoim życiu na co dzień. Stanięcie oko w oko z 28 owadami olbrzymich rozmiarów to doskonała okazja na poznanie geniuszu Matki Natury.

Park owadów w Zatorland

Miasteczko Ruchu Drogowego

Zatorland uczy i bawi - doskonałym przykładem potwierdzającym tę tezę jest nasze Miasteczko Ruchu Drogowego. Przestrzeń zaaranżowana na terenie Parku Owadów jest miniaturowym miastem wyposażonym w ulice, chodniki, przejścia dla pieszych, szlabany i znaki drogowe. Maluchy mogą dzięki niemu nie tylko fantastycznie się bawić, jeżdżąc po miasteczku samochodzikami na pedały, ale także poznawać zasady ruchu drogowego, dowiadywać się, co znaczą poszczególne znaki i orientować się, kto i w jakiej sytuacji ma pierwszeństwo. To fantastyczna okazja, by poprzez zabawę przemycać dzieciom pożyteczną wiedzę. Zresztą w takich warunkach każdy chętnie uczyłby się nowych rzeczy. Prawda?

Miasteczko Ruchu Drogowego w Zatorlandzie

Fantastyczna zabawa dla dzieci w każdym wieku

Edukacja połączona ze świetną zabawą to chyba najlepsza opcja dla dzieci i młodzieży. W Zatorlandzie nie mogło zabraknąć zatem wyjątkowych karuzel. Znajdziecie tu absolutnie fenomenalne atrakcje dla dorosłych, młodzieży, dzieci w wieku szkolnym, ale także dla przedszkolaków. Karuzela „Słoniki”, karuzela „Merry-Go-Round”, karuzela łańcuchowa „Clown”, Robal Coaster czy liczne place zabaw zainteresują młodsze dzieci i dostarczą im nie lada wrażeń!

Przedszkolaki to żywe srebra –  są bystre, ciekawe świata, szalenie ruchliwe, uśmiechnięte i pogodne. To oczywiste, że jako rodzice chcecie pomagać im się harmonijnie rozwijać. Jeśli zatem szukacie wyjątkowego miejsca na wycieczkę, które zapewni dzieciom i całej rodzinie wyśmienitą zabawę, a przy okazji będzie też miejscem, które czegoś ciekawego je nauczy, to wybierzcie Zatorland. W naszym Parku Rozrywki każde dziecko – małe i duże – będzie się świetnie bawić. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie: https://bit.ly/Zatorland_MojPrzedszkolak_bilety

Czekamy na Was w Zatorlandzie. Do zobaczenia!

Kup Bilety On-Line

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI