Brak wyników

Autor: Eliza Szeliga-Kraus

Eliza Szeliga-Kraus. Pomysłodawczyni i założycielka Centrum Edukacyjnego DobEdu. Autorka szkoleń dla nauczycieli i rodziców oraz własnego programu wspierającego wszechstronny rozwój dziecka Muzyka-Ruch-Rozwój.
Swoją wiedzę zdobywała i pogłębiała w czasie magisterskich studiów pedagogicznych z zakresu Animacji Społeczno-Kulturalnej, Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego na Uniwersytecie Śląskim, jak również na studiach podyplomowych z zakresu informatyki oraz zarządzania placówkami oświatowymi. Stale poszukuje nowych wiadomości i umiejętności biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach (m.in. kurs Metody Ruchu Rozijającego Weroniki Sherborne I stopnia, kursu dla Terapeutów Integracji Sensorycznej I i II stopnia).
Eliza Szeliga-Kraus jest praktykiem. Doświadczenie zyskała m.in. ucząc w klasach młodszych szkoły podstawowej, prowadząc zajęcia taneczno-rytmiczne w przedszkolach oraz prowadząc autorskie zajęcia adaptacyjne przygotowujące dzieci do edukacji przedszkolnej.

Kategorie
Działy
Sortowanie
Data dodania Najczęściej czytane

Wszystkie: Zaznacz / Odznacz

Wszystkie: Zaznacz / Odznacz