Autor: Marta Gargas

Certyfikowany Trener Mentalny, Licencjonowany Trener Structogram®, autorka, mówca. Przez 10 lat pracowała w korporacji w sektorze finansowym. Zainspirowana macierzyństwem, swobodą i wolnością, w 2013 roku założyła firmę szkoleniową. Pracuje z handlowcami, biznesmenami, właścicielami firm i sportowcami. W czerwcu 2019 roku przygotowywała w zakresie treningu mentalnego męską Reprezentację Polski do udziału w Mistrzostwach Europy w siatkówce na siedząco. Prywatnie #BiznesMama trzech synów i właścicielka dwóch ogromnych psów. Autorka książki „#BiznesMama. Biznes urodzony w domu” oraz Kalendarza #BiznesMamy. Wspiera kobiety w łączeniu aktywności zawodowej z macierzyństwem oraz rozwoju swoich pasji. Wierzy, że małymi krokami można osiągnąć duży sukces. www.biznesmama.biz www.martagargas.pl  https://www.facebook.com/martagargastrener/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Czy dzieciom potrzebne są zajęcia dodatkowe?

Wrzesień tuż-tuż, a wraz z nim nowy rok szkolny. Rodzice i dzieci po raz kolejny staną przed dylematem wyboru kredek, nowych butów czy plecaka. U niektórych po raz pierwszy w uszach zabrzmi szkolny dzwonek, a inni rozpoczną przygodę w przedszkolnej edukacji. Wrzesień to czas wielu decyzji. Bo przecież nie samą nauką żyje młody człowiek. Rodzice, chcąc wspierać rozwój pociechy, niejednokrotnie staną przed wyborem zajęć dodatkowych. Czy dzieciom w ogóle potrzebne są zajęcia dodatkowe?
 

Czytaj więcej

Wrzesień – czas na powrót do rzeczywistości

Podczas wakacji czas biegnie jakby wolniej. Wolniej oddychamy, wolniej spacerujemy i nie czujemy pośpiechu, takiego jak w roku szkolnym. Dobrze nam. Odpoczynek, nowo poznane miejsca, urokliwe plaże i przepiękne widoki. Nic nie musimy, nigdzie nam się nie spieszy, a po zakończonej pracy mamy czas dla rodziny. Ale niestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy. Za kilka chwil przywitamy wrzesień, a wraz z nim nowy rok szkolny. 

Czytaj więcej