COTTONINA - IDEALNY HOTEL DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Mój Przedszkolak poleca

Uzdrowisko Świeradów-Zdrój, zlokalizowane w samym sercu Górach Izerskich, znane z korzystnego mikroklimatu i bogactwa form relaksu dla każdego jest miejscem, gdzie znajduje się wymarzony hotel na wypoczynek w gronie rodziny.

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort z powodzeniem łączy styl i przyjazny, rodzinny charakter oferując do 230 miejsc noclegowych. Obiekt znajduje się w Czerniawie, zacisznej dzielnicy Świeradowa-Zdroju i mieści się w czterech, pięknie odrestaurowanych i zaaranżowanych ze smakiem budynkach dawnej fabryki bawełny. Wszystkie budynki znajdują się na rozległym, zielonym terenie, przez który przepływa naturalny, górski strumień,  zapewniając ogromny potencjał rekreacyjny i przestronność dyskretnie konkurującą z poczuciem kameralności.

Sekret hotelu przyjaznego dzieciom to troska, z jaką traktowani są najmłodsi Goście. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy dzień pobytu był dla nich przygodą. Specjalnie dla dzieci i ich rodziców obiekt oferuje wiele udogodnień, zapewniając komfort, bezpieczeństwo, oryginalne atrakcje i beztroską zabawę.
 


Wygodne i przestronne pokoje wyposażone są, m.in. w czajnik elektryczny i foliowe torby na pieluchy. Na życzenie Gości mogą zostać zabezpieczone gniazdka elektryczne, a w Recepcji dostępne są dodatkowe ręczniki i pościel, wanienki, łóżeczka czy nawilżacz powietrza.

W ogólnodostępnych toaletach na terenie obiektu znajdują się przewijaki.

Bogato wyposażona hotelowa bawialnia, basen i płytki brodzik z wesołą fontanną, kolorowy plac zabaw na świeżym powietrzu, huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia zostały przygotowane z myślą o najmłodszych.  Dodatkowo w hotelu na dzieci czeka także miejsce do grania w siatkówkę, stół do tenisa stołowego, bilarda i konsola Xbox z dużym wyborem gier.
 


W określone dni w wakacje, ferie, weekendy i święta organizowane są inspirujące animacje i rozrywki dla dzieci oraz zajęcia dla rodziców.

W hotelu działa autorskie Mineral SPA stworzone w oparciu o bogactwo złóż Gór Izerskich. Rodzinom szczególnie polecane jest Baby Eco SPA Cottoniny z zabiegami dla dzieci od pierwszego roku życia. Jego oferta oparta została na ekologicznych i bezpiecznych produktach, które powstały we współpracy ze specjalistami z zakresu dermatologii i położnictwa. Wszystkie zabiegi wykonuje się w warunkach przyjaznych dzieciom. Rodzice mogą w nich uczestniczyć jako obserwatorzy i dzięki temu nauczyć się prawidłowego wykonywania masażu lub w wypadku starszych dzieci cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i skorzystać z właściwości pielęgnacyjnych naturalnych produktów. Rytuały SPA to doskonała okazja do wspólnego relaksu oraz budowania silnej więzi z bliskimi.  
 


W hotelowej Restauracji Ametyst z efektowną oranżerią również pomyślano o najmłodszych, dodając do menu smakowite  i zdrowe posiłki przygotowywane specjalnie dla dzieci, oparte na lokalnych produktach. Restauracja wyposażona jest w krzesełka do karmienia, plastikowe naczynia, jednorazowe śliniaczki i kącik z kolorowankami.

Plener otaczający hotel oferuje, m.in. ścieżkę spacerową wzdłuż potoku, słoneczną łąkę z leżakami, ławki przy uroczej fontannie i zabytkowej studni, drewniany taras w pobliżu strumienia,  wielkie trawniki czy przestronny parking.  Wszystko to zapewnia wspaniały kontakt z naturą. Poza tym na terenie hotelu działa wypożyczalnia rowerów wraz z dziecięcymi fotelikami rowerowymi, samoobsługowa stacja naprawy dla rowerów oraz narciarnia.
 


Od momentu rozpoczęcia swojej działalności hotel Cottonina regularnie otrzymuje prestiżowy certyfikat i rekomendację Hotelu Przyjaznego Rodzinie. To najlepsze potwierdzenie jego zaangażowania i gotowości do goszczenia rodzin z dziećmi. 

Cottonina to miejsce ułatwiające rozkoszowanie się wakacjami i budowanie cennych więzi z rodziną.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI