Kids Trade Show – nowa możliwość pozyskania kontrahentów dla branży dziecięcej

Mój Przedszkolak poleca

Targi Kids Trade Show - Best business meeting to najbardziej inspirujące biznesowe spotkanie przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej i biurowo-szkolnej. Wielki dzień dla biznesu odbędzie się 17 października 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Wydarzenie powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie branży na spotkanie biznesowe w II połowie roku.  Swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 producentów, hurtowników, importerów z kraju branży dziecięcej z sektorów: wózki, foteliki, zabawki, akcesoria, tekstylia, meble, odzież, obuwie oraz wydawniczo-papierniczej z sektorów: artykuły biurowe, szkolne i kreatywne.

Wydarzenie zgromadzi ponad 1500 odwiedzających– właścicieli sklepów stacjonarnych, internetowych i hurtowni, a także przedstawicieli Oświaty: szkół, przedszkoli, żłobków, bibliotek oraz Rady Rodziców.

Wśród wydarzeń towarzyszących targów KIDS TRADE SHOW znajdą się:

 • moderowana strefa Networkingowa
 • Business Matching;
 • konferencja edukacyjna E-commerce z zakresu sprzedaży i marketingu dla sklepów internetowych;
 • konferencja Kid's Investor- nowości, innowacje, inspiracje;
 • rozdanie nagród Kids Awards.

W wyniku nawiązania współpracy IC Events z IPBBS, jednym z najważniejszych wydarzeń podczas targów będzie XV FORUM Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo – Szkolnej, doroczne forum branży, będące najważniejszym spotkaniem przedsiębiorców tego środowiska. Taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy w historii, w nawiązaniu do przełomowej decyzji Izby o zmianie formuły organizacyjnej.

Udział w wydarzeniu to niewątpliwie:

 • możliwość pozyskania nowych kontrahentów nie tylko z branży dziecięcej, ale także z branży biurowo-szkolnej wzbogaconej o ofertę artykułów kreatywnych;
 • atrakcyjne miejsce oraz termin targów, sprzyjający składaniom ostatnich zamówień przedświątecznych;
 • wsparcie networkingowe i merytoryczne;
 • dostęp do wiedzy na temat prowadzenia własnych działalności w zakresie e-commerce, sprzedaży i marketingu;
 • szeroki pakiet działań promocyjnych.

Organizatorem targów jest International Center of Events - najprężniej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce. IC Events - organizator wydarzeń takich  jak Franczyza EXPO, National Sales Congress, Outsourcing EXPO czy Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness FIWE, gwarantuje imponującą liczbę biznesowych odwiedzających.

Świadczy o tym fakt, że obecnie zajęta jest już większość powierzchni wystawienniczej, a wśród wystawców pojawią się m.in: sklepy takie jak Baby by Ann, Hudora, Kidspace, Kreatywne Maluchy, producent maskotek TY i wiele innych.


Więcej informacji o targach na stronie: www.kidstradeshow.pl

………………………….
Kids Trade Show
17 października 2019
PGE Narodowy, Warszawa

Przypisy

  POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI