KONKURS. Listwy NOOX w Twoim przedszkolu

Mój Przedszkolak poleca

Rysunek Twojego przedszkolaka na listwach przypodłogowych? To możliwe! Firma Classen ogłasza konkurs dla przedszkoli, w którym do wygrania jest montaż innowacyjnych listew NOOX, zaprojektowanych w oparciu o rysunki wykonane przez dzieci.

Listwy przypodłogowe to przysłowiowa „kropka nad i” w wykończeniu podłóg. Niezależnie od tego, czy wybierzemy panele laminowane, parkiet, płytki czy wykładzinę, listwy nadadzą całości spójny, estetyczny wygląd. Dotyczy to zarówno domowej przestrzeni, jak i sal przedszkolnych. Te ostatnie mogą zostać ozdobione nowoczesnym systemem listew NOOX we wzorze, którego próżno szukać w sklepach. Jak to możliwe? Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Classen.

Cel i zasady konkursu

Celem konkursu jest nagrodzenie najciekawszej pracy stworzonej przez dzieci w wieku przedszkolnym, a poprzez to rozwijanie wyobraźni, kreatywności i uzdolnień plastycznych.

Konkurs będzie składał się z kilku etapów:

  1. Przygotowanie przez dzieci prac plastycznych, które będą mogły zostać później odwzorowane na listwach przypodłogowych. Dozwolone techniki: rysowanie ołówkiem, rysowanie kredkami, rysowanie flamastrami, rysowanie pastelami, malowanie farbami oraz stemplowanie. Liczy się przede wszystkim kreatywność i oryginalność.
     
  2. Zgłoszenie przez przedstawiciela przedszkola udziału w konkursie poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej. W formularzu należy uzupełnić dane teleadresowe przedszkola, potwierdzić otrzymanie zgód dotyczących wykorzystania danych osobowych autorów prac oraz przesłać zdjęcia/skany wykonanych prac konkursowych (min. 5, a maks. 10 w formacie A3). Pliki powinny być odpowiednio dobrej jakości, zapisane w formatach .jpg lub .png. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 31.12.2019 r.
     
  3. Ocena otrzymanych zgłoszeń przez kapitułę konkursową i wybór zwycięskiej pracy. Przedstawiciele firmy Classen, kierując się kryteriami pomysłowości i jakości wykonania, wyłonią zwycięzcę konkursu.

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest montaż listew przypodłogowych NOOX w siedzibie przedszkola, które zgłosi zwycięską pracę plastyczną. W oparciu o nią zostanie zaprojektowany wyjątkowy, spersonalizowany, niedostępny nigdzie indziej, model listew. To szansa na wyjątkowe ozdobienie wnętrza przedszkola, a jednocześnie zachęcenie dzieci do rozwijania swoich talentów. Zapraszamy do udziału!

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.noox.classen.pl/konkurs. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z organizatorem, pod nr tel. +48 668-654-043 lub adresem e-mail: Marcin.Gaszcz@classenfloor.pl.  

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI