Poznaj nowe książki edukacyjne dla przedszkolaków

Książki Wiem i ja to wartościowe treści zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie. Powstają we współpracy merytorycznej z doświadczonymi konsultantami oraz są polecane przez ekspertów.

Wiem i ja. Wodą malowane to unikatowe kolorowanki, do których potrzebna jest jedynie woda i pędzel. Wystarczy sięgnąć po pędzelek, a strony wypełnią się barwnymi obrazkami. Seria poprzez atrakcyjną zabawę zachęca dzieci do rozwijania umiejętności plastycznych i jest świetną zabawą!

Ćwiczenia z ulubionymi bohaterami to prawdziwa przyjemność! Książki Wiem i ja. Na start sprawią dużo radości każdemu maluchowi. Dzięki publikacjom najmłodsi poznają fascynujący świat kolorów i kształtów.

Seria Wiem i ja. Dodaj kolorów to książki dla wszystkich przedszkolaków lubiących zgadywanki i kolorowanie. Książki zawierają obrazki do pomalowania, zadania pobudzające myślenie i zdolności manualne dziecka.

Zapraszamy na https://ksiazeczkibajeczki.pl/Wiem-i-ja