Rośnijmy razem! Dołącz do akcji sadzenia drzew z LITTLE STEPS®2

Mój Przedszkolak poleca

Z radością obserwujesz rozwój swojego dziecka? Chcesz, aby dorastało w przyjaznym świecie, blisko natury? Wspólnie z marką LITTLE STEPS®2 rodzice wraz ze swoim maluszkiem będą mogli przyczynić się do zasadzenia drzewa i czynić środowisko piękniejszym. Akcja rozpocznie się w kwietniu i potrwa przez kolejne dwa miesiące*, a w jej ramach zostanie zasadzone 10 000 drzew. Partnerem akcji Rośnijmy razem są Lasy Państwowe, na terenie których zostaną posadzone drzewa.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają drzewa. Pomagają zredukować poziom hałasu, dają schronienie wielu zwierzętom oraz powodują, że świat staje się piękniejszy. Gdy przebywamy w lesie poprawia się nasze samopoczucie, czujemy się rozluźnieni. Drzewa pobierając dwutlenek węgla i oddając cenny tlen wpływają na zmniejszenie ilości gazów cieplarnianych. Drzewa dają nam też ekologiczny i odnawialny surowiec jakim jest drewno.

Czy wiesz, że dorosła, 60-letnia sosna produkuje tlen niezbędny do życia 3 osób oraz obniża temperaturę powietrza o 8oC? To dlatego, tak istotne jest, by dbać o środowisko, w którym żyjemy. Twoje codzienne decyzje i wybory kształtują rzeczywistość Twojego dziecka, a także jego postawę. Wraz z marką LITTLE STEPS®2 oraz Lasami Państwowymi możesz zatroszczyć się o świat, którego piękno już wkrótce odkryje w pełni. Jak to zrobić?

 1. Kup jeden karton mleka modyfikowanego LITTLE STEPS®2 lub LITTLE STEPS®3.
   
 2. Zarejestruj się na stronie www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/rosnijmyrazem i wgraj dowód zakupu.
   
 3. Wybierz jeden z obszarów, na którym chcesz, aby zostało zasadzone drzewo (Polska północna, centralna lub południowa).
   
 4. Otrzymaj certyfikat udziału w akcji, który zostanie wysłany do Ciebie e-mailem.
   
 5. Ciesz się, ze uczyniłeś świat lepszym!


Wierzymy, że dbałość o zasoby naturalne naszej planety to także troska o dorastanie Twojego dziecka. Chcesz wziąć udział w akcji i mieć realny wpływ na kształtowanie jego rozwoju? Wejdź na stronę www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/rosnijmyrazem i dowiedz się więcej na temat akcji Rośnijmy razem.
 

 

 

Przypisy

  POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI