Autor: Fundacja Zwalcz Nudę

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Kto może powstrzymać epidemię nietolerancji i kryzys klimatyczny?

Maj 2021 – w rankingu ILGA, publikowanym co roku z okazji dnia Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Bifobii i Transfobii, Polska znów zostaje uznana za najbardziej homofobiczny kraj w Europie. Listopad 2021 – opublikowany zostaje raport „Zmiany klimatu 2021: podstawy fizyczne”, z którego kolejny raz jasno wynika, że ludzkość zmieniła system klimatyczny, w wielu przypadkach nieodwracalnie. Luty 2022 – poznajemy nominacje do tegorocznych Oskarów. Wśród nich znalazł się polski film „Sukienka” o osobie niskorosłej. Obraz szokuje i pokazuje, jak wiele jeszcze jako społeczeństwo mamy do przepracowania.

Co zmienić, żeby było lepiej? Musimy zacząć ZAUWAŻAĆ i REAGOWAĆ. I tego właśnie chce nauczyć młodych warszawiaków i warszawianki Fundacja Zwalcz Nudę podczas swoich gier miejskich.

Czytaj więcej

Przeżyj magiczną przygodę w Akademii Magii! Gra miejska w Galerii Północnej

Każdy z nas marzył kiedyś o tym, żeby chwycić różdżkę w dłoń i wyczarować coś niesamowitego. Co powiecie na to, żeby spełnić to marzenie? Dołączcie do grona adeptów i adeptek Wakacyjnej Akademii Magii, która już 26 czerwca otwiera swoje drzwi specjalnie dla mieszkańców i mieszkanek Warszawy! Gra miejska jest bezpłatna i odbędzie się w Galerii Północnej.

Czytaj więcej