Przerażająco śmieszne gry miejskie dla dzieci. Upiorna Akademia Strachów w Warszawie

Mój Przedszkolak poleca

Jam Drakula przeraźliwy,
Dzisiaj ze mną same dziwy!
Wiedźmy, topielice, mumie,
Wskażą, jak być strachem dumnie.
Zapraszamy wszystkie dzieci!
Czas Wam z nami szybko zleci!

Nadszedł czas wyjąć z szafy swoje najbardziej upiorne kostiumy i wyruszyć na przerażająco śmieszne halloweenowe gry miejskie w Warszawie! Fundacja Zwalcz Nudę szykuje mrożące krew w żyłach zadania w ramach dwóch wydarzeń: 30 października w Atrium Reduta i 31 października w Galerii Północnej. Udział w obu grach jest bezpłatny.

Przygody rodem z historii o Drakuli, Frankensteinie czy Scooby-Doo nie muszą być tylko bajkami oglądanymi w telewizji. Animatorki i animatorzy ze Zwalcz Nudę postarali się, aby w tym roku Halloween było pełne straszliwych wrażeń. Na uczestniczki i uczestników czekają specjalnie stworzone na tę okazję zdania, w których będą mogli wziąć dzieci ze swoimi rodzinami czy przyjaciółmi. Drużyny wstąpią do Akademii Strachów i – ucząc się w Katedrach jak z najgorszych koszmarów – posiądą tajemniczą i potworną wiedzę, dzięki której żaden upiór nie będzie im już straszny. Na pewno będzie trzeba wykazać się sprytem, spostrzegawczością, szybkością oraz dobrym humorem. Organizatorzy przypominają również o upiornych strojach i zachęcają do przebierania!

Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza wszystkie wampiry, wiedźmy, zombie oraz inne maszkary i potwory 30 października w godz. 16:00-20:00 do Atrium Reduta przy Alejach Jerozolimskich 148 oraz do Galerii Północnej (ul. Światowida 17) 31 października w godz. 14:00-18:00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy poprzez stronę:

Atrium Reduta – www.zwalcznude.pl/wydarzenia/akademia-strachow-w-atrium-reduta

Galeria Północna – www.zwalcznude.pl/wydarzenia/akademia-strachow-w-galerii-polnocnej

Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo uczestnicy powinni pamiętać o obowiązku zasłonięcia ust i nosa. Organizatorzy zalecają też częstą dezynfekcję rąk – na miejscu będą dostępne płyny do dezynfekcji. Uczestnicy i uczestniczki są zobowiązani również do zachowania odpowiedniego dystansu.

 

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI