Autor: Sylwia Kaczmarek

dyrektor Departamentu Jakości Bio Planet

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Żywienie dzieci

Prawidłowe żywienie dzieci jest bardzo ważne dla ich zdrowia oraz rozwoju fizycznego i umysłowego. Wszyscy o tym wiemy, ale czy wszyscy robimy wystarczająco dużo, aby wpoić dzieciom dobre nawyki żywieniowe? Małe dzieci nie mają świadomości, że od ich sposobu żywienia zależy stan zdrowia w przyszłości. To zadanie dla rodziców i opiekunów. Niestety, badania pokazują, że duża część dzieci jest albo niedożywiona, albo ma nadwagę.

Czytaj więcej

Żywienie niemowląt

Pierwszy rok życia dziecka to bardzo ważny okres ze względu na jego ciągły i dynamiczny rozwój. W tym czasie musimy dostarczyć mu odpowiednią ilość składników odżywczych i mineralnych oraz witamin, a także zapewnić jego prawidłowy wzrost i rozwój.

Czytaj więcej

Żywienie dzieci

Prawidłowe żywienie dzieci jest bardzo ważne dla ich zdrowia oraz rozwoju fizycznego i umysłowego. Wszyscy o tym wiemy, ale czy wszyscy robimy wystarczającą dużo, aby wpoić dzieciom dobre nawyki żywieniowe? Małe dzieci nie mają świadomości, że od ich sposobu żywienia zależy stan zdrowia w przyszłości. To zadanie dla rodziców i opiekunów. Niestety, badania pokazują, że duża część dzieci jest albo niedożywiona, albo ma nadwagę.

Czytaj więcej