Spotkajmy się w Mamaville – miasteczku dla przyszłych mam i młodych rodzin! Targi, warsztaty i zajęcia (także dla dzieci) w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Katowicach

Mamaville to największe w Polsce targi dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi. Swą ofertę – w tym kolekcje przygotowane wyłącznie na to wydarzenie – zaprezentuje ok. stu wystawców. Równolegle potrwają niezliczone warsztaty oraz wykłady dla rodziców. Na dzieci czekać będą z kolei zajęcia kreatywne, gry i zabawy w fantastycznej strefie rekreacji. Do zobaczenia między 18 września, a 16 października w 4 miastach Polski!

Jesień to czas powrotu z wakacji i z urlopów. Nim na dobre wejdziemy w rytm codzienności, warto jednak zrobić sobie miły przystanek. Gdzie? W Mamaville! Od połowy września do połowy października w czterech dużych miastach Polski kolejny raz odbędą się największe (i jak twierdzą goście, najprzyjemniejsze) targi dla kobiet w ciąży, młodych rodziców, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwabo Mamaville to przestrzeń otwarta dla każdego, nie ma tu miejsca jedynie na nudę! Jak zwykle pojawią się więc zupełnie nowe atrakcje, od premierowych i limitowanych kolekcji u naszych wystawców po warsztaty i wykłady dla rodziców oraz specjalne niespodzianki dla dzieci – podkreśla Maja Kostrzewa-Ziemkiewicz współzałożycielka Mamaville.

Wsparcie w tej wyjątkowej podróży

Najwięcej punktów w programie wydarzenia adresowanych jest oczywiście do przyszłych i młodych mam – nasza misja to przede wszystkim wspieranie kobiet na każdym etapie podróży przez macierzyństwo. Dokładamy więc starań, by tegoroczny program Mamaville wypełnić praktycznymi i inspirującymi propozycjami na okres ciąży, czasu przygotowania do narodzin dziecka oraz pierwszych dni macierzyństwa. Pragniemy towarzyszyć mamom, także przy wspieraniu rozwoju swych pociech, pokazując dostępne możliwości i tworząc przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach – zapewnia Maja Kostrzewa-Ziemkiewicz.

Cały dzień pełen wrażeń

Wspomniana przestrzeń spotkań z ekspertami to Strefa Edukacyjna Mamaville, gdzie obok wykładów dla rodziców odbywać się będą warsztaty i zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Specjalnie z myślą o najmłodszych powstanie Strefa Atrakcji – z klockami, dmuchańcami, animacjami, zabawami kreatywnymi i mnóstwem innych rozrywek. Na chwilę odpocząć od ferii wrażeń pozwoli Strefa Chillout – ze specjalnym miejscem, także dla mamy z dzieckiem.

A wszystko to w sąsiedztwie barwnej, inspirującej, ekscytującej Strefy Zakupów. Tej jesieni swe stoiska otworzy tu ponad 100 znanych marek – przede wszystkim polskich producentów m.in. ubrań, zabawek, wózków i fotelików, najrozmaitszych akcesoriów i dodatków do wnętrz. Nie zabraknie również wydawców książek ani dostawców różnorodnych usług dla rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Warto uważnie się tu rozglądać, gdyż wystawcy przygotowali mnóstwo premier. Znani i cenieni przedsiębiorcy przedstawią swe najnowsze kolekcje oraz linie przygotowane przez projektantów specjalnie z myślą o Mamaville. Poznamy więc nowe, wschodzące marki, które właśnie pod parasolem Mamaville po raz pierwszy zaprezentują swoje produkty – wizyta na targach jest, więc doskonałą okazją, by sięgnąć po asortyment niedostępny w ogólnej sprzedaży – zauważa Maja Kostrzewa–Ziemkiewicz.

Pora wpisać te daty w kalendarz!

Targi Mamaville odbędą się we wrześniu i w październiku kolejno w czterech miastach Polski:

Warszawa – 18.09.2022, Expo XXI

Kraków – 25.09.2022, Hala Cracovii

Wrocław 1-2.10.2022, Hala Stulecia (wydarzenie partnerskie Targów Rzeczy Ładnych)

Katowice 16.10.2022, Hala MCK

Targi odbywają się w niedzielę w godzinach od 10:00 do 17:00.

Wstęp jest bezpłatny

Wyjątek: Mamaville x Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – w sobotę i w niedzielę od 11:00 do 19:00, wstęp 10 zł (dzieci do 12. roku życia bezpłatnie).

Po więcej informacji warto zajrzeć na stronę www: targi.mamaville.pl