Autor: Informacja prasowa

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jantar SUN – nowa odsłona i nowa jakość

Uwielbiamy ciepłe dni, kiedy słońce delikatnie muska naszą skórę. Przebywanie na świeżym powietrzu jest wtedy czystą przyjemnością. Jednak musimy pamiętać, że nadmiar promieniowania UV niesie ze sobą negatywne skutki, dlatego niezbędne jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej, która wydłuża okres bezpiecznej ekspozycji na słońcu oraz wpływa na zmniejszenie ryzyka wystąpienia oparzeń słonecznych. Z tą myślą zostały opracowane preparaty z wegańskiej serii Jantar SUN, zawierające filtry UVA, UVB, VL, IR Protect, HEV Shield i silnie regenerującą esencję bursztynową. Wzbogacono je również o kompleks body freshness zmieniający percepcję nieprzyjemnego zapachu oraz składnik dezodorujący, który ma działanie antybakteryjne. Poznaj na nowo kosmetyki Jantar SUN i ciesz się piękną opalenizną w kolorze bursztynu!

Czytaj więcej

Curaprox kids – Szczoteczki i pasty przyjazne dzieciom

Zdrowie dziecka to jedna z najważniejszych wartości dla rodziców i marka Curaprox doskonale o tym wie. To właśnie z tą myślą opracowała produkty z linii kids – szczoteczki, z którymi mniejsze pociechy przywitają uśmiech i zażegnają próchnicę oraz pasty, które zapewnią doskonałą świeżość i zabawę. Ten zestaw sprawi, że dzieci same będą chciały szczotkować zęby! Niemożliwe? Tylko spójrz…

Czytaj więcej

Zabawki, które łączą pokolenia - Sprawdź, jakie gry planszowe wybrać na Dzień Dziecka!

W dniu, kiedy hołdujemy wyjątkowemu świętu dzieciństwa, poszukiwanie doskonałego prezentu dla dziecka może być wyzwaniem. Jeśli pragniesz podarować nie tylko zabawkę, lecz także wartościową i angażującą rozrywkę, gry planszowe będą doskonałym wyborem. Na które z nich warto zwrócić uwagę?

Czytaj więcej

Czy pomożecie uratować Gwiazdkę? - Czas na Akademię Elfów Świętego Mikołaja!

Sanie Świętego Mikołaja to pojazd magiczny – napędzany świąteczną energią (chociaż oczywiście renifery też są potrzebne!). Co jednak, gdy jej zabraknie? Gwiazdka jest w tym roku zagrożona, święta wiszą na włosku – saniom Mikołaja zabrakło magii, tej najważniejszej, pochodzącej prosto z serc, zwłaszcza dzieci. Gdy rodziny wspólnie spędzają czas, dzielą się miłością, to płozy sań zaczynają świecić oraz wydobywa się z nich muzyka. W tym roku jednak czarów brakuje, dlatego Mikołaj prosi o pomoc mieszkańców i mieszkanki Warszawy!

Czytaj więcej

Moc Bajkoterapii – Premiera bajki „Góry Nadziei”

24 listopada odbyła się premiera bajki edukacyjnej „Góry Nadziei” Fundacji Zaczytani.org, która jest częścią programu Pluszakoterapia z Jelonkiem Jankiem” zainicjowanego przez firmę Janssen. Bajka powstała z myślą o najmłodszych pacjentach przebywających w szpitalach. Celem akcji jest przełamanie strachu i ograniczenie stresu związanego z leczeniem. Książka ma także przygotować pracowników szpitali oraz rodziców i opiekunów do rozmów z dziećmi na temat hospitalizacji.

Czytaj więcej

Zarażają pasją do nowych technologii - siostry, które mówią dziewczynkom: wy też możecie

Od roku prowadzą Fundację IT Girls, która powstała na bazie ich doświadczeń. Wiola i Ada same przeszły drogę w IT - dzisiaj chcą inspirować dzieci do tego, aby wiązały swoją przyszłość z nowymi technologiami i informatyką. Dlaczego dzieci? Bo - jak twierdzą - to dziecięce marzenia są pierwszym krokiem.

Czytaj więcej

Otwarcie Smart Kids Planet zbliża się wielkimi krokami!

W sobotę, 15 października, na mapę edukacyjnych atrakcji dla dzieci, powróci Smart Kids Planet. Pierwsze w Polsce, Centrum Mądrej Zabawy, zostanie otwarte w nowej lokalizacji - Fabryce Norblina. Po wielu miesiącach do Warszawy powrócą innowacyjne i interaktywne atrakcje dla dzieci do 10 roku życia. Dotychczasowe strefy zostaną wzbogacone o nowości stworzone we współpracy z Partnerami. Już teraz można zakupić promocyjne bilety wstępu od 29 złotych lub zarezerwować wycieczkę dla przedszkola lub szkoły.

Czytaj więcej

Tup Tup… do Poznania na Rodzinny Festiwal Podróżniczy!

Pojawienie się w rodzinie malucha niewątpliwie jest swoistą rewolucją i z pewnością oznacza zmianę oraz organizację wielu życiowych kwestii na nowo. Nie musi jednak oznaczać rezygnacji z dotychczasowych ulubionych form aktywności. Zwłaszcza podróżowania! Powiedzmy sobie szczerze – od teraz po prostu wspólne wyjazdy będą wyglądały odrobinę inaczej. Warto posłuchać tych, którzy mają te pierwsze (i kolejne doświadczenia) już za sobą.

Czytaj więcej

Bajka o niemarnowaniu żywności trafi do 14 000 placówek edukacyjnych w całej Polsce

W poniedziałek, 26 września, odbyła się premiera bajki “Dobre rady na odpady”. Publikacja ta, powstała dzięki współpracy Fundacji Zaczytani.org i firmy Provident Polska, ma na celu zachęcać najmłodszych do niemarnowania żywności i popularyzować ideę zero waste. Aby zminimalizować ilość odpadów powstałą przy produkcji oraz nie marnować papieru, książka dostępna jest tylko w formatach elektronicznych: Ebook i audiobook. Autorem bajki jest Boguś Janiszewski, część merytoryczną stworzyła znana edukatorka ekologiczna Sylwia Majcher, zaś w nagraniach do audiobooka udział wzięła aktorka Katarzyna Pakosińska.

Czytaj więcej

Co zrobić z dzieckiem w górach, gdy nie jest fanem wędrówek?

Góry to świetne miejsce do spędzenia czasu z rodziną, niezależnie czy wybierzemy się tylko na weekend, czy na dłuższy czas. Nie wszystkie dzieci jednak z uśmiechem na buziach przemierzają górskie szlaki, a niektóre są na nie jeszcze po prostu za małe. Nie oznacza to jednak, że czeka nas nuda!

Czytaj więcej

Targi TRENDS 4 KIDS – 22.05 w TAURON Arenie Kraków!

Datę 22 maja zapiszcie w kalendarzu i koniecznie bądźcie tego dnia z nami!!

Czytaj więcej