Vacanceselect – zarezerwuj wakacje na kempingu w wybranym miejscu w Europie

Mój Przedszkolak poleca

Szukanie najlepszego miejsca na urlop z rodziną i blisko natury to często długi proces i nieodłączny element planowania wycieczki. Dlatego z pomocą przychodzi Vacanceselect.

Marka Vacanceselect Group została założona przez Gilberta i Oliviera Ganivenqów, którzy w 2003 roku zostali właścicielami swojego pierwszego kempingu na południu Francji. Dzisiajw ofercie firmy znajdziemy kilkadziesiąt kempingów własnych i ponad 800 kempingów partnerskich w kilkunastu krajach europejskich, między innymi w Polsce, Belgii, Danii, Słowenii, Czechach, Szwecji, Luksemburgu, Hiszpanii, Chorwacji, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Niemczech, Portugalii, Grecji we Francji, Włoszech czy na Węgrzech. Dzięki Vacanceselect relaksujące chwile spędzone w hamaku z widokiem na morskie fale, lub świeżo palona kawa pod gołym niebem o poranku są w zasięgu ręki miłośników podróży.

Vacanceselect Inernational AG zajmuje się wynajmem miejsc noclegowych, organizacją wyjazdów oraz dodatkowych atrakcji dostępnych w parkach wakacyjnych i ich okolicy. Oferta zawsze dopasowywana jest indywidualnie, zależnie od formy planowanych wakacji oraz liczby odwiedzających. Dotyczy to zarówno wyboru regionu kraju, jak i rodzaju zakwaterowania. Niezależnie więc, czy chcemy opalać się na piaszczystej plaży, spacerować po pięknych lasach, zabrać dzieci do parku wodnego, czy odkryć historyczne miasta – dzięki Vacanceselect dowiemy się jak to zrobić, a przy okazji skorzystamy z promocyjnych cen.
 


Wakacje w proponowanych miejscach to gwarancja spokoju i rozrywki. Jednocześnie Vacanceselect International AG dużą wagę przywiązuje do komfortu i funkcjonalności oferowanych opcji zakwaterowania. Wszystkie oferty posiadają wyposażenie do przyrządzania posiłków oraz inne, nowoczesne udogodnienia mieszkalne.

Propozycje zakwaterowania

Możliwości jest wiele i każda jest wyjątkowa. Wszystkie propozycje z pewnością usatysfakcjonują wielbicieli odpoczynku w gronie rodzinnym i czasu spędzonego w przyjaznej atmosferze przy wschodach i zachodach letniego słońca.
 


Jedną z propozycji są domki mobilne. Różnią się wielkością oraz liczbą pomieszczeń, a także dodatkami umożliwiającymi odpoczynek na zewnątrz (tarasy, grille, meble ogrodowe). W większości domków, nie tylko tych o podwyższonym standardzie, znajdziemy klimatyzację. Innym rodzajem zakwaterowania są przestronne namioty – niektóre z nich posiadają w pełni wyposażoną łazienkę z prysznicem i toaletą. Vacanceselect bowiem udowadnia, że kemping nie musi oznaczać rezygnacji z komfortu. Wręcz przeciwnie – glamping (termin pochodzący od słów camping i glamorous) jest luksusową formą biwakowania, łączącą poczucie wolności z wyjątkowym designem. Podobnie jak w przypadku domków, także tu będziemy mieć możliwość skorzystania z różnych rodzajów opcji zakwaterowania. Zależnie od tego, którą wybierzemy, poczujemy inny klimat podróży – wszystkim jednak będzie towarzyszyć bliskość natury. 

A jak wygląda sytuacja z własnym kamperem?

Jeśli jesteście właścicielami kampera, też znajdziecie coś dla siebie. Kempingi położone są nad uroczymi jeziorami, pięknymi plażami i wśród majestatycznych gór. Parcele przeznaczone są dla 2-6 osób oraz posiadają dostęp do prądu i wody – niezbędnych dogodności, które zostaną docenione przez posiadaczy własnych aut.
 


Rodzinne Parki Wakacyjne

Wiele spośród znajdujących się w ofercie rodzinnych parków wakacyjnych zaprasza wczasowiczów do odwiedzenia miejscowych lokali gastronomicznych, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne. Pizza we Włoszech, wyborne owoce morza we Francji lub paella w Hiszpanii? A gdyby tak skusić się przy tym na kieliszek wina podczas wieczornej zabawy karaoke lub występu kabaretowego? Tych i innych atrakcji można zaznać nie oddalając się zbytnio od miejsca noclegu. Większość miejscowości wypoczynkowych posiada także odkryte baseny ze zjeżdżalniami i strefami przystosowanymi dla najmłodszych. Dzieci mogą zawierać przyjaźnie dzięki programom Klubu Dziecka lub spotykać się z rówieśnikami w salach gier czy na placu zabaw. W międzyczasie na dorosłych czekać będą boiska sportowe, solaria, spa, sauny i łaźnie parowe.
 


Ceny widoczne na stronie zawierają całkowity koszt zakwaterowania. Pobyt w proponowanych ośrodkach jest więc doskonałą i korzystną propozycją na rodzinne wakacje. Na ten moment oferowane pakiety nie zawierają transportu. Każdy dojeżdża na miejsce pobytu indywidualnie, niezależnie od tego, z jakiego kraju wyrusza i do jakiego się udaje.

Więcej szczegółowych informacji na temat Vacanceselect oraz ofert specjalnych możecie znaleźć na stronie www.vacanceselect.com.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI