Czytaj z Albikiem

Gry i zabawy

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zapewnić swojemu przedszkolakowi rozrywkę w domu, kiedy pogoda nie zachęca do zabaw na świeżym powietrzu, podsuwamy świetne rozwiązanie.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zapewnić swojemu przedszkolakowi rozrywkę w domu, kiedy pogoda nie zachęca do zabaw na świeżym powietrzu, podsuwamy świetne rozwiązanie.

 Zestaw „Czytaj z Albikiem” to zabawa i nauka w jednym. Dzięki specjalnemu urządzeniu mogą z niego korzystać już dzieci w wieku przedszkolnym, które jeszcze nie radzą sobie z samodzielnym czytaniem. Twój maluch będzie mógł sam „przeczytać” bajkę lub w formie zabawy nauczyć się rozpoznawać kolory, cyfry, litery czy rozmaite kształty. Wszystkiete umiejętności dziecko może potem ćwiczyć podczas zabawnych gier edukacyjnych dostosowanych do wieku i umiejętności użytkownika.

Elektroniczne pióro jest doskonałym wsparciem na każdym etapie edukacji. Pozwala nie tylko zdobyć wiedzę o świecie, ale też utrwalić ją dzięki testom i quizom, które stanowią świetną rozrywkę dla dzieci.

 Mówiące pióro uruchamia kody ukryte na stronach książek. Dzięki temu po dotknięciu urządzeniem wybranego elementu na stronie można usłyszeć głos lektorów, odgłosy zwierząt, piosenki i zagadki czy rozwiązać quiz.

Pióro umożliwia także nagrywanie i kodowanie swoich tekstów lub piosenek. To świetna zabawa nie tylko dla dziecka, ale też dla całej rodziny.

Zaletą pióra jest fakt, że można je bezpłatnie aktualizować, dostosowując do innych książek. W praktyce oznacza to, że pióro kupujemy tylko raz i ma­­-
my gwarancję, że będzie ono pasować do wszystkich książek i nowości z serii, do których aktualizacje dostępne są na stronie zupełnie za darmo.

Dla najmłodszych dzieci przygotowany jest „Mój pierwszy elementarz”, który pomoże dziecku w nauce czytania i liczenia, jednak portfolio tej serii jest znacznie bardziej obszerne. Znaleźć w niej można:

  • Atlas świata – poznacie wszystkie kontynenty i oceany świata, kraje oraz ich stolice,
  • Język angielski – nabędziecie podstawy angielskiego dla dzieci i dorosłych,
  • Ciało człowieka – odkryjecie poszczególne układy ludzkiego organizmu i nauczycie się dbać o swoje zdrowie,Świat zwierząt – poznacie zwierzęta z różnych zakątków świata, dowiecie się, jakie odgłosy wydają i czym się charakteryzują.

 

Jeśli Twoim rozwiązaniem na jesienne słoty są wycieczki i podróże, również mamy coś dla często niespokojnych małych podróżników. Polecamy grę umilającą podróżowanie – „Auta”. Jest to seria gier dla małych i dużych, których forma idealnie nadaje się do zabaw podczas jazdy samochodem. „Auta” nie tylko umilają czas podczas podróży, ale też ćwiczą spostrzegawczość oraz techniki zapamiętywania i uczenia się. Piękne, kolorowe karty na pewno zainteresują każdego malucha, a różnorodność dostępnych gier sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, np.:

  • pytania i zagadki dotyczące transportu i podróżowania, które ćwiczą umysł i poszerzają wiedzę,
  • obrazki przedstawiające obiekty, jakie możecie zaobserwować za oknem samochodu – ćwiczenie pamięci i spostrzegawczości,
  • numery rejestracyjne oraz znaki drogowe – dziecko pozna znaki drogowe oraz wyćwiczy umiejętność wysławiania się.

Wydawcą i dystrybutorem jest
Albi Polska
Więcej na: www.albipolska.pl

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI