Sposób na infekcje górnych dróg oddechowych - inahalcje

Zdrowy przedszkolak

 

Dobrym rozwiązaniem przy infekcjach górnych dróg oddechowych są inhalacje, które można wykonać w warunkach domowych. Inhalatory z grupy Bronchiol firmy PPHU KEJ Sp. z o.o. to urządzenia wspomagające leczenie chorób układu oddechowego w warunkach domowych. Umożliwiają przyjmowanie leków w postaci aerozoli wziewnych, które łagodzą podrażnienia i infekcje gardła oraz błyskawicznie odtykają zatkany nosek.

Można stosować je również w terapii u alergików. Ich największą zaletą jest fakt, że przynoszą niemal natychmiastową ulgę przy problemach z drożnością i podrażnieniami górnych dróg oddechowych. Przy wyborze inhalatora należy zwrócić uwagę na to, czy dany sprzęt posiada maseczkę dopasowaną również dla dzieci. Wtedy terapia jest efektywna.

W ofercie występuje również Inhalator Bronchiol System 2 –Spejser-Nebulizator dopasowany miedzy innymi do nast. inhalatorów ciśnieniowych: ATROVENT SALBUTAMOL, BECLOMETASON, SEREVENT, BERODUAL, FLIXOTIDE. Inhalator Bronchiol Forte służy do inhalacji z zastosowaniem m.in. naturalnych olejków eterycznych, ziół itp.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI